اتوبوس های تور هری پاتر

پسری که زنده ماند: اتوبوس های تور هری پاتر بصورت رایگان جهت حمل و نقل کارکنان خدمات بهداشت و سلامت ملی که در حال مبارزه با کوید 19 هستند در نظر گرفته شد این اتوبوس ها توسط استودیو های وارنر برای حمل و نقل کلیدی بین بیمارستان های غربی بیمارستان های وابسته به خدمات بهداشت و سلامت و سه سایت ارائه شده اند.

اتوبوس های که به طور کلی طرفداران را منتقل می کنند در حال حاضر برای حمل و نقل کارکنان اصلی خدمات بهداشت و سلامت (NHS) بین بیمارستان‌ها بصورت رایگان استفاده می‌شود به گزارش Variety، این اتوبوس‌ها که توسط برادران وارنر تولید شده به خواسته اونها توسط تور گلدن گیت برای حمل کارمندان اصلی بین بیمارستان‌های غربی Herts و NHS ارائه شده‌اند.

Variety به نقل از پائول دا گاما، افسر ارشد بیمارستان Herts غربی، گفت: “نیروی کار ما به دلیل بیماری یا انزوا کاهش‌یافته است و بنابراین بسیار حائز اهمیت است که این پرسنل که خوب هستند اما مشکل حمل و نقل دارند می‌توانند بازگردند”.

“یک اتوبوس ویژه که قواعد فاصله اجتماعی شدیدی دارد، راه‌حل مناسبی است و ما از شرکت برادران وارنر و تور گلدن برای تحقق این اتفاق بسیار سپاسگزار هستیم. او افزود: ” کارکنان ما ممکن است به مکان‌های عجیب و غریب سفر نکنند و یا دیدن پشت صحنه یک فیلم مهم را نبینند، اما این باعث می‌شود که جادو به روش خودشان اتفاق بیفتد.”

روپرت گرینت ، بازیگر معروف هری پاتر : ما نمی‌توانستیم به راهی بهتر برای استفاده از اتوبوس‌ها در این زمان فکر کنیم از اینکه بتونیم نقشی رو در حمایت از خدمات درمانی ملی مان ایفا کنیم خوشحالیم.

این سرویس های رایگان اولین ساعت ۶ صبح و آخرین ساعت۱۰:۴۰ شب به وقت محلی بین سه سایت درحرکتند.

نظرتون در مورد این حرکت شرکت برادران وارنر چیه؟

تو بخش دیدگاه ها برامون بنویسید.

منبع: Free Press

2 نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *